Svatby

Svatby i oslavy se mohou konat v salónku s kapacitou 35 osob či ve velkém sále s kapacitou 90 osob. K restauraci je také připojena venkovní zahrádka krytá slunečníky s kapacitou 50 osob. Podrobnosti vždy záleží na osobní domluvě, díky penzionu je možné poskytnout ubytování (s kapacitou 13 osob).

Svatební obřady se v Přerově nad Labem konají především v půvabném polabském skanzenu, u Salvátorského rybníka, před zámkem či přímo v zámecké zahradě. Několikrát vaše „ANO“ zaznělo přímo ve dvoře hostince.

Naše restaurace, jež leží v těsné blízkosti se zmíněnými lokalitami, poskytuje kompletní  svatební catering (přípitek, svatební oběd, večerní raut, snídani, čokoládové fontány a mnoho dalšího). Nabízíme také zajištění výzdoby, hudby a květin. Jelikož dobře víme, že každá svatba je jedinečná, snažíme se maximálně přizpůsobit představám svatebčanů. Níže naleznete fotografie z již konaných svateb, přesto však doporučujeme, abyste přijeli na návštěvu a s prostory se seznámili. Velmi rádi Vás tu provedeme.

Více fotografií naleznete v naší obsáhlé galerii na Facebooku.

Spolupracujeme s květinářkou Martinou Veisovou – MV květiny a dekorace.