Svatby

Přerov nad Labem je malebná vesnička ležící ve Středočeském kraji nedaleko hlavního města Prahy. Díky své dostupnosti je oblíbenou lokalitou pro konání různých společenských akcí, jako jsou například svatby či rodinné oslavy. 

Svatební obřady se ve vesnici konají především v půvabném polabském skanzenu, u Salvátorského rybníka, před zámkem či přímo v zámecké zahradě. Naše restaurace Na Růžku, jež leží v těsné blízkosti se zmíněnými lokalitami, poskytuje kompletní  svatební catering (přípitek, svatební oběd, večerní raut, snídani, čokoládové fontány a mnoho dalšího). Nabízíme také zajištění výzdoby, hudby a květin. Jelikož dobře víme, že každá svatba je jedinečná, snažíme se maximálně přizpůsobit představám svatebčanů. Níže naleznete fotografie z již konaných svateb, přesto však doporučujeme, abyste přijeli na návštěvu a s prostory se seznámili. Velmi rádi Vás tu provedeme.

Svatby i oslavy se mohou konat přímo v restauraci (s kapacitou 35 osob)či ve společenském sále (s kapacitou 90 osob)K restauraci je také připojena venkovní zahrádka krytá slunečníky (s kapacitou 50 osob). Podrobnosti vždy záleží na osobní domluvě, díky penzionu je možné poskytnout ubytování (s kapacitou 13 osob).