Jak to u nás vypadá ?

Restaurace

Tato část hostince je používána především při podávání večeří a pořádání soukromých akcí a oslav. Po vzájemné dohodě může personál hostince připravit slavnostní výzdobu. Při vhodném rozmístění stolů lze připravit menší taneční parket a zbývá místo i pro živou kapelu. Kapacita restaurace je 35 míst k sezení. V interiéru je zachována původní kamenná klenba, restauraci zdobí také umělecké kousky a designové osvětlení.

Zahrádka uvnitř dvora

Zahrádka se nachází uvnitř dvora a je přístupná bočním vjezdem. Rozkvetlé záhony, které zahrádku zdobí, jsou vkusně doplněny kamennými zídkami, řadou oleandrů a osázeny květinami a bylinkami, z kterých kuchaři připravují pokrmy. Pro případ nemilého počasí je prostor vybaven slunečníky. I v tomto prostoru lze pořádat soukromé akce, nejčastěji je však využíván jako doplňkový prostor k prostorům vnitřním. Kapacita zahrádky je 50 míst. Ve dvoře jsou parkovací místa pro automobily a cyklistické stojany.

Sál

Největší místností, kterou hostinec disponuje, je sál. Je využíván hlavně přes čas obědů, kdy pojme až 90 míst. Uprostřed sálu je zbudován taneční parket, který bývá využíván při různých společenských akcích. Pravidelně se tu konají plesy a zábavy s živou muzikou, svatební hostiny, rodinné oslavy a firemní školení. Různé akce dovolujeme zájemcům také oživit speciální a tematickou výzdobou (jako je vidět na obrázku).

Umělecký zážitek